Po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy technikę wykonania aplikacji odwróconej stosowaną przez znaną amerykańską markę modową Alabama Chanin, www.alabamachanin.com.

Jeżeli:

  • jesteś otwarta na nowe pomysły i technologie w szyciu,
  • lubisz nadawać niepowtarzalny styl i charakter szytym przez siebie ubraniom,
  • cenisz ekologię i samowystarczalność,

to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Nauczymy Was jak stosować ręczną aplikację odwróconą do bardzo ciekawego ozdabiania całych ubrań albo tylko ich fragmentów. Podpowiemy jak nadać indywidualny charakter Waszym nowym ubraniom albo zmienić nie do poznania te, które już Wam się znudziły. Zachęcimy do uszycia nowych lub zmiany wyglądu ubranek Waszych dzieci.

Na kursie opowiemy o materiałach i surowcach, pokażemy krok po kroku jak wykonać aplikację oraz poradzimy, jak dbać o wykonane rzeczy. Na koniec uszyjemy okładkę na książkę, którą zabierzesz do domu. Dla tych, które nie lubią ręcznego szycia, przygotowałyśmy wersję aplikacji z wykorzystaniem maszyny do szycia.

Kurs prowadzą: Ania Sławińska i Tatiana Dąbrowska

Data: 18 listopada 2017 r., 25 listopada 2017 r., 
Od godziny 10.00 do 16.00.
Zapewniamy wszystkie materiały.
Kurs kosztuje 230 zł.
Kurs jest w Warszawie, blisko stacji metra Dworzec Gdański (Rondo Radosława). 
Jeżeli chcesz się zapisać, kliknij tutaj.